Star 3/55 WDM
Usisivač za mokro i suvo usisavanje sa 3 motora (3 x 1200 W) i rezervoarom zapremine 60 L. Protok vazduha je 61 L/s. Težine je 30,15 kg, dok je dimenzija: 540 x 540 x 900 mm.
pošalji upit
| Brend | Star |
|---|---|
| Snaga motora | 1200 W |
| Broj motora | 3 |
| Protok vazduha | 61 l/s |
| Vakuum | 735 mbar |
| Nivo buke | 68 dB |
| Zapremina posude | 60 l |
| Materijal rezervoara | Nerđajući čelik |
| Napajanje | 220 V |
| Crevo | Ø38 mm 230 cm |
| Dužina kabla | 3×1,5 mm² 10 m |
| Težina | 30,15 kg |
| Dimenzije | 540 x 540 x 900 mm |
Повезани производи
Star WDP 35
WDM 35 je usisivač za mokro i suvo usisavanje. Iako ima kapacitet rezervoara (35 L), lagan je zbog plastičnog rezervoara koji pruža udobnost tokom korišćenja. Pomoću motora sa dvostrukim ventilatorom od 1400 W, obezbeđuje profesionalno usisavanje sa snagom vakuuma od 245 mbar / 24,5 kPa, gumenim točkovima bez tragova, mašinom za čišćenje sa niskim nivoom buke (oko 65 dB-a) sa dodatnim sistemom izolacije.
Star WDM 35
Star WDP 60/3
WDM 60-3 je usisivač namenjen za mokro i suvo usisavanje Prednji točkovi koji se rotiraju za 360 stepeni olakšavaju vožnju. Poseduje 3 motora od 1200W i telo od plastike. Radi sa niskim nivoom buke zahvaljujući svom ekstra izolacionom sistemu filtera. Namenjen je za sve vrste metala, piljevine, kamenja, peska, lišća, prašine i otpadnih voda.

Mašine za pranje podova
Ulične čistilice
Mašine za pranje tepiha
Profesionalni usisivači
Industrijski usisivači
Usisivači za dubinsko pranje
Perači pod pritiskom
Profesionalni paročistači
Kolica za čišćenje
Рецензије
Obriši filtereЈош нема коментара.