Star WDP 20
WDP 20 je usisivač specifičan za mokro i suvo usisavanje. Idealan je za one koji žele jednostavnu upotrebu i visoke performanse. Ima gumene točkove koji ne ostavljaju tragove korišćenja.
pošalji upit
Категорија: Profesionalni usisivači
Додатне информације
| Brend | Star |
|---|---|
| Snaga motora | 1200 W |
| Broj motora | 1 |
| Protok vazduha | 61 l/s |
| Vakuum | (245 mbar / 24.5 kpa) x 2 |
| Nivo buke | 65 dB |
| Zapremina posude | 20 l |
| Materijal rezervoara | Plastika |
| Napajanje | 220 V |
| Crevo | Ø38 mm 240 cm |
| Dužina kabla | 2×1,5 mm² 10 m |
| Težina | 15 kg |
| Dimenzije | 420 x 420 x 630 mm |
Рецензије (0)
Оцењено са 0 од 5
0 reviews
Оцењено са 5 од 5
0
Оцењено са 4 од 5
0
Оцењено са 3 од 5
0
Оцењено са 2 од 5
0
Оцењено са 1 од 5
0
Будите први који ће написати рецензију за „Star WDP 20“ Одустани од одговора
Повезани производи
Star Baby
Upoznajte Star Baby, vašeg lojalnog saveznika u čišćenju. Snagom od 1200W, ovaj usisivač pruža izvanredne rezultate. Uživajte u neograničenoj autonomiji rada zahvaljujući strujnom napajanju. Star Baby je izuzetno tih, sa nivoom buke od samo 50 dB. To znači da ga možete koristiti u svako doba dana ili noći, bez uznemiravanja. Svojim praktičnim dizajnom, ovaj usisivač je lagan za upotrebu i održavanje. Uz HEPA filter visoke efikasnosti, Star Baby zadržava i najmanje čestice prašine, aerosola i mikroba, pružajući vam higijenski čist prostor. Otkrijte vrhunske performanse i praktičnost Star Baby usisivača i uživajte u bezprekornom čišćenju.
Star WDM 20
Star WDP 35
WDM 35 je usisivač za mokro i suvo usisavanje. Iako ima kapacitet rezervoara (35 L), lagan je zbog plastičnog rezervoara koji pruža udobnost tokom korišćenja. Pomoću motora sa dvostrukim ventilatorom od 1400 W, obezbeđuje profesionalno usisavanje sa snagom vakuuma od 245 mbar / 24,5 kPa, gumenim točkovima bez tragova, mašinom za čišćenje sa niskim nivoom buke (oko 65 dB-a) sa dodatnim sistemom izolacije.
Star 2/55 WDP
Star 20 DP
Star 3/55 WDM
Star BP 42
Star WDM 60/3
Usisivač Star WDM 60-3 je vrhunski izbor za efikasno usisavanje. Izvanrednom usisnom snagom, ovaj usisivač uklanja sve - fine i grube prašine, tečnosti, piljevinu, sitan otpad i lišće. Kompaktan i praktičan, Star WDM 60-3 je idealan za industrijske i komercijalne prostore poput proizvodnih hala, radionica i magacina. Udoban za korišćenje, lako se upravlja i održava. Svojim metalnim kućištem, snažnim motorima i kapacitetom rezervoara od 60 litara, pruža vrhunske rezultate.
Odaberite Star WDM 60-3 za besprekorno čišćenje koje će vas oduševiti.

Mašine za pranje podova
Ulične čistilice
Mašine za pranje tepiha
Profesionalni usisivači
Industrijski usisivači
Usisivači za dubinsko pranje
Perači pod pritiskom
Profesionalni paročistači
Kolica za čišćenje
Рецензије
Obriši filtereЈош нема коментара.