Додатне информације
| Brend | Star |
|---|---|
| Snaga motora | 1200 W |
| Broj motora | 1 |
| Protok vazduha | 61 l/s |
| Vakuum | 245 mbar / 24,5 KPa |
| Nivo buke | 65 dB |
| Zapremina posude | 20 l |
| Materijal rezervoara | Plastika |
| Napajanje | 220 V |
| Crevo | Ø34 mm 160 cm |
| Dužina kabla | 3×1 mm² 10 m |
| Dimenzije | 420 x 420 x 530 mm |
Рецензије (0)
Оцењено са 0 од 5
0 reviews
Оцењено са 5 од 5
0
Оцењено са 4 од 5
0
Оцењено са 3 од 5
0
Оцењено са 2 од 5
0
Оцењено са 1 од 5
0
Будите први који ће написати рецензију за „Star Herkul 20 WDP“ Одустани од одговора
Повезани производи
Star Baby
Upoznajte Star Baby, vašeg lojalnog saveznika u čišćenju. Snagom od 1200W, ovaj usisivač pruža izvanredne rezultate. Uživajte u neograničenoj autonomiji rada zahvaljujući strujnom napajanju. Star Baby je izuzetno tih, sa nivoom buke od samo 50 dB. To znači da ga možete koristiti u svako doba dana ili noći, bez uznemiravanja. Svojim praktičnim dizajnom, ovaj usisivač je lagan za upotrebu i održavanje. Uz HEPA filter visoke efikasnosti, Star Baby zadržava i najmanje čestice prašine, aerosola i mikroba, pružajući vam higijenski čist prostor. Otkrijte vrhunske performanse i praktičnost Star Baby usisivača i uživajte u bezprekornom čišćenju.
Star WDM 35
WDM 35 model je idealna mašina za mokro i usisavanje sa vakum motorom od 1200 W sa duplim ventilatorom i rezervoarom od 35 L. Svojim telom od nerđajućeg čelika obezbeđuje izdržljivost i omogućava manevrisanje zahvaljujući točkovima koji se mogu rotirati za 360 stepeni tokom upotrebe i ne ostavljaju tragove. To je mašina za čišćenje koja ima nizak nivo buke sa dodatnim izolacionim sistemom gumenih točkova.
Star WDM 60/2
Upoznajte Star WDM 60-2 - vrhunski, pouzdan i praktičan usisivač za mokro i suvo usisavanje. Ovaj kompaktan usisivač kombinuje izvanredne performanse sa vrhunskim kvalitetom, pružajući vam mogućnost da efikasno usisate fine i grube nečistoće, tečnosti, piljevinu i lišće. Svojim metalnim kućištem i dva motora snage 1200W, pruža izuzetnu udobnost i produktivnost tokom čišćenja. Njegov kapacitet rezervoara od 60 litara omogućava duže vreme rada, dok strujno napajanje omogućava neograničenu autonomiju.
Nabavite ga danas i otkrijte zašto je ovo savršen izbor za vas!
Star WDP 60/3
WDM 60-3 je usisivač namenjen za mokro i suvo usisavanje Prednji točkovi koji se rotiraju za 360 stepeni olakšavaju vožnju. Poseduje 3 motora od 1200W i telo od plastike. Radi sa niskim nivoom buke zahvaljujući svom ekstra izolacionom sistemu filtera. Namenjen je za sve vrste metala, piljevine, kamenja, peska, lišća, prašine i otpadnih voda.

Mašine za pranje podova
Ulične čistilice
Mašine za pranje tepiha
Profesionalni usisivači
Industrijski usisivači
Usisivači za dubinsko pranje
Perači pod pritiskom
Profesionalni paročistači
Kolica za čišćenje
Рецензије
Obriši filtereЈош нема коментара.