Star 2/55 WDM
Usisivač namenjen za mokro i suvo usisavanje sa dva vrhunska motora (2 x 1200 W) i rezervoarom zapremine 60 L. Dužina kabla je 10 m. Težine je 27,8 kg. Dimenzija je 540 x 540 x 900 mm.
pošalji upit
Категорија: Profesionalni usisivači
Додатне информације
| Brend | Star |
|---|---|
| Snaga motora | 1200 W |
| Broj motora | 2 |
| Protok vazduha | 61 l/s |
| Vakuum | 490 mbar |
| Nivo buke | 70 dB |
| Zapremina posude | 60 l |
| Materijal rezervoara | Nerđajući čelik |
| Napajanje | 220 V |
| Crevo | Ø38 mm 230 cm |
| Dužina kabla | 3×1,5 mm² 10 m |
| Težina | 27,8 kg |
| Dimenzije | 540 x 540 x 900 mm |
Рецензије (0)
Оцењено са 0 од 5
0 reviews
Оцењено са 5 од 5
0
Оцењено са 4 од 5
0
Оцењено са 3 од 5
0
Оцењено са 2 од 5
0
Оцењено са 1 од 5
0
Будите први који ће написати рецензију за „Star 2/55 WDM“ Одустани од одговора
Повезани производи
Star WDP 20
Star WDM 20
Star WDM 35
WDM 35 model je idealna mašina za mokro i usisavanje sa vakum motorom od 1200 W sa duplim ventilatorom i rezervoarom od 35 L. Svojim telom od nerđajućeg čelika obezbeđuje izdržljivost i omogućava manevrisanje zahvaljujući točkovima koji se mogu rotirati za 360 stepeni tokom upotrebe i ne ostavljaju tragove. To je mašina za čišćenje koja ima nizak nivo buke sa dodatnim izolacionim sistemom gumenih točkova.
Star WDM 60/2
Upoznajte Star WDM 60-2 - vrhunski, pouzdan i praktičan usisivač za mokro i suvo usisavanje. Ovaj kompaktan usisivač kombinuje izvanredne performanse sa vrhunskim kvalitetom, pružajući vam mogućnost da efikasno usisate fine i grube nečistoće, tečnosti, piljevinu i lišće. Svojim metalnim kućištem i dva motora snage 1200W, pruža izuzetnu udobnost i produktivnost tokom čišćenja. Njegov kapacitet rezervoara od 60 litara omogućava duže vreme rada, dok strujno napajanje omogućava neograničenu autonomiju.
Nabavite ga danas i otkrijte zašto je ovo savršen izbor za vas!

Mašine za pranje podova
Ulične čistilice
Mašine za pranje tepiha
Profesionalni usisivači
Industrijski usisivači
Usisivači za dubinsko pranje
Perači pod pritiskom
Profesionalni paročistači
Kolica za čišćenje
Рецензије
Obriši filtereЈош нема коментара.