Star Herkul 30 WDP
Profesionalni usisivač sa jednim motorom snage 1200 W, rezervoarom zapremine 35 L i plastičnim kućištem. Težine je 16 kg, dok je dimenzija 420 x 420 x 710 mm.
pošalji upit
Категорија: Profesionalni usisivači
Додатне информације
| Brend | Star |
|---|---|
| Snaga motora | 1200 W |
| Broj motora | 1 |
| Protok vazduha | 61 l/s |
| Vakuum | 245 mbar / 24,5 KPa |
| Nivo buke | 65 dB |
| Zapremina posude | 35 l |
| Materijal rezervoara | Plastika |
| Napajanje | 220 V |
| Crevo | Ø34 mm 160 cm |
| Dužina kabla | 3 × 1 mm² 10 m |
| Težina | 16 kg |
| Dimenzije | 420 x 420 x 710 mm |
Рецензије (0)
Оцењено са 0 од 5
0 reviews
Оцењено са 5 од 5
0
Оцењено са 4 од 5
0
Оцењено са 3 од 5
0
Оцењено са 2 од 5
0
Оцењено са 1 од 5
0
Будите први који ће написати рецензију за „Star Herkul 30 WDP“ Одустани од одговора
Повезани производи
Star Baby
Upoznajte Star Baby, vašeg lojalnog saveznika u čišćenju. Snagom od 1200W, ovaj usisivač pruža izvanredne rezultate. Uživajte u neograničenoj autonomiji rada zahvaljujući strujnom napajanju. Star Baby je izuzetno tih, sa nivoom buke od samo 50 dB. To znači da ga možete koristiti u svako doba dana ili noći, bez uznemiravanja. Svojim praktičnim dizajnom, ovaj usisivač je lagan za upotrebu i održavanje. Uz HEPA filter visoke efikasnosti, Star Baby zadržava i najmanje čestice prašine, aerosola i mikroba, pružajući vam higijenski čist prostor. Otkrijte vrhunske performanse i praktičnost Star Baby usisivača i uživajte u bezprekornom čišćenju.
Star WDP 20
Star WDP 60/3
WDM 60-3 je usisivač namenjen za mokro i suvo usisavanje Prednji točkovi koji se rotiraju za 360 stepeni olakšavaju vožnju. Poseduje 3 motora od 1200W i telo od plastike. Radi sa niskim nivoom buke zahvaljujući svom ekstra izolacionom sistemu filtera. Namenjen je za sve vrste metala, piljevine, kamenja, peska, lišća, prašine i otpadnih voda.
Star 2/55 WDP
Star 3/55 WDM
Star BP 42
Star Herkul 20 DP
Star WDM 60/3
Usisivač Star WDM 60-3 je vrhunski izbor za efikasno usisavanje. Izvanrednom usisnom snagom, ovaj usisivač uklanja sve - fine i grube prašine, tečnosti, piljevinu, sitan otpad i lišće. Kompaktan i praktičan, Star WDM 60-3 je idealan za industrijske i komercijalne prostore poput proizvodnih hala, radionica i magacina. Udoban za korišćenje, lako se upravlja i održava. Svojim metalnim kućištem, snažnim motorima i kapacitetom rezervoara od 60 litara, pruža vrhunske rezultate.
Odaberite Star WDM 60-3 za besprekorno čišćenje koje će vas oduševiti.

Mašine za pranje podova
Ulične čistilice
Mašine za pranje tepiha
Profesionalni usisivači
Industrijski usisivači
Usisivači za dubinsko pranje
Perači pod pritiskom
Profesionalni paročistači
Kolica za čišćenje
Рецензије
Obriši filtereЈош нема коментара.