RO 34
RO 34 je vozeća mašina za pranje svih vrsta podova. Koristi 4 baterije x 6V 220Ah. Radni zahvat je 1000 mm. Brzina varira 0-6 km/h. Snaga motorne četke je 2 x 450 W.
pošalji upit
Категорија: Mašine za pranje podova
Додатне информације
| Brend | Star |
|---|---|
| Radni zahvat | 850 mm |
| Kapacitet pranja | 3800 m² / h |
| Autonomija rada | 3-4 |
| Rezervoar čiste vode | 150 l |
| Rezervoar prljave vode | 165 l |
| Brzina | 0-6 km/h |
| Maksimalni uspon | 3 % |
| Snaga motora usisivača | 650 W |
| Snaga motora četke | 2 x 450 W |
| Napajanje | 24 V |
| Baterije | 4 x 6V 220 Ah |
| Dužina usisne grane | 1200 mm |
| Težina | 445 kg |
| Dimenzije | 1600 x 1100 x 1450 mm |
Рецензије (0)
Оцењено са 0 од 5
0 reviews
Оцењено са 5 од 5
0
Оцењено са 4 од 5
0
Оцењено са 3 од 5
0
Оцењено са 2 од 5
0
Оцењено са 1 од 5
0
Будите први који ће написати рецензију за „RO 34“ Одустани од одговора
Повезани производи
SC 4300 B
Upoznajte Star SC 4300 B - kombinovanu mašinu za pranje podova. Besprekornim čišćenjem, izuzetnom snagom i jednostavnom upotrebom, ova mašina pruža vrhunske rezultate. Zahvaljujući baterijskom pogonu i ergonomičnom dizajnu, imate slobodu kretanja i udobnost tokom čišćenja. Budite sigurni da je Star SC 4300 B izbor profesionalaca koji žele najbolje za svoje podove.
SC 5100 B
Upoznajte Star SC 5100 B - revolucionarnu mašinu koja će transformisati vašu rutinu čišćenja. Moćnim performansama i jednostavnošću upotrebe, mašina pruža izvanredne rezultate čišćenja. Baterijsko napajanje omogućava neograničenu slobodu kretanja, dok kompaktan dizajn i visok pritisak četke garantuju detaljno i precizno čišćenje.
Uštedite vreme i energiju uz Star SC 5100 B - vašeg lojalnog partnera za održavanje besprekorno čistih podova. Otkrijte više i doživite neuporedivu efikasnost čišćenja koja će vas oduševiti.
SC 5300 B
Star SC 5300 B je profesionalna mašina za pranje podova vrhunskih performansi. Baterijskim napajanjem, kompaktnim dizajnom i izvanrednim rezultatima čišćenja, ova moćna mašina pruža izvanrednu efikasnost i fleksibilnost. Postignite besprekorno čiste podove bez napora, uštedite vreme i energiju.
Investirajte u Star SC 5300 B i iskusite novu dimenziju čišćenja već danas!
SC 5300 E
SC 5600 B – Oscilatorna mašina
D8 Ride On Maxi
ET 75
Star Mini Pro
Ergonomična i mobilna mašina za ručno pranje podova, stepeništa i zidova. Optimalna težina omogućava lak transport sa jednog mesta na drugo bez ikakvog napora. Mašina poseduje dugme ON/OFF koje reguliše rad mašine i potenciometar za podešavanje broja obrtaja četke ili filca, u zavisnosti od toga šta koristite. Visokokvalitetna četka otklanja prljavštinu, mrlje i nečistoće sa podova, stepeništa i zidova. Umesto četke je moguće koristiti beli filc uz pomoć kojeg ćete dobiti vrhunske rezultate poliranja. Takođe, moguće je koristiti crni ili crveni filc, sa kojim ćete dobiti najbolje rezultate pranja.

Mašine za pranje podova
Ulične čistilice
Mašine za pranje tepiha
Profesionalni usisivači
Industrijski usisivači
Usisivači za dubinsko pranje
Perači pod pritiskom
Profesionalni paročistači
Kolica za čišćenje
Рецензије
Obriši filtereЈош нема коментара.