RO 26
RO 26 je vozeća baterijska mašina za pranje podova sa rezervoarima čiste (103 L) i prljave vode (113 L). Koristi tri izvanredne baterije 8V 150 Ah. Korisniku pruža sjajnu preglednost površine koja se pere. Brzina varira 0-6 km/h. Radni zahvat je 1000 mm. Snaga motora četke je 400 W.
pošalji upit
Категорија: Mašine za pranje podova
Додатне информације
| Brend | Star |
|---|---|
| Radni zahvat | 660 mm |
| Kapacitet pranja | 3800 m² / h |
| Autonomija rada | 3-4 |
| Rezervoar čiste vode | 103 l |
| Rezervoar prljave vode | 113 l |
| Brzina | 0-6 km/h |
| Maksimalni uspon | 3 % |
| Snaga motora usisivača | 600 W |
| Snaga motora četke | 400 W |
| Napajanje | 24 V |
| Baterije | 3 x 8V 150 Ah |
| Dužina usisne grane | 1000 mm |
| Težina | 290 kg |
| Dimenzije | 1367 x 635 x 1020 mm |
Рецензије (0)
Оцењено са 0 од 5
0 reviews
Оцењено са 5 од 5
0
Оцењено са 4 од 5
0
Оцењено са 3 од 5
0
Оцењено са 2 од 5
0
Оцењено са 1 од 5
0
Будите први који ће написати рецензију за „RO 26“ Одустани од одговора
Повезани производи
SC 20 E
Star SC20 E je kompaktna i mobilna mašina za pranje podova koja pruža vrhunske rezultate čišćenja. Sa jednostavnim rukovanjem, lakoćom transporta i neograničenom autonomijom rada, SC20 E je savršen izbor za efikasno održavanje podova. Bez obzira na prostor, SC20 E će pružiti visok pritisak na podlogu i temeljito ukloniti sve nečistoće.
SC 20 B
Star SC 20b je vrhunski baterijski uređaj za čišćenje podova. Sa izuzetnom efikasnošću i prilagodljivošću, SC 20b vam omogućava da postignete besprekorne podove bez napora. Njegova napredna tehnologija, jednostavna upotreba i visoka pokretljivost čine ga nezamenljivim alatom za održavanje čistoće. Iskusite moć SC 20b i pretvorite svoje podove u prava remek-dela čistoće!
SC 35 B
Star SC 35 B - kompaktna mašina za pranje podova sa prilagodljivim ručicama, jednostavnim transportom i baterijskim napajanjem, Star SC 35 B pruža fleksibilnost i efikasnost. Uz vrhunski pritisak četke i mogućnost pristupa ivicama, dobijate besprekorne rezultate čišćenja. Svojom mobilnošću i jednostavnim upravljanjem, čišćenje čini kvalitetnijim i jednostavnijim. Neka vaši podovi zablistaju pored Star SC 35 B - vašim idealnim saveznikom za čist i sjajan pod.
D7 Ride On Mini
D8 Ride On Maxi
RO 36
ET 75
Star Mini Pro
Ergonomična i mobilna mašina za ručno pranje podova, stepeništa i zidova. Optimalna težina omogućava lak transport sa jednog mesta na drugo bez ikakvog napora. Mašina poseduje dugme ON/OFF koje reguliše rad mašine i potenciometar za podešavanje broja obrtaja četke ili filca, u zavisnosti od toga šta koristite. Visokokvalitetna četka otklanja prljavštinu, mrlje i nečistoće sa podova, stepeništa i zidova. Umesto četke je moguće koristiti beli filc uz pomoć kojeg ćete dobiti vrhunske rezultate poliranja. Takođe, moguće je koristiti crni ili crveni filc, sa kojim ćete dobiti najbolje rezultate pranja.

Mašine za pranje podova
Ulične čistilice
Mašine za pranje tepiha
Profesionalni usisivači
Industrijski usisivači
Usisivači za dubinsko pranje
Perači pod pritiskom
Profesionalni paročistači
Kolica za čišćenje
Рецензије
Obriši filtereЈош нема коментара.